Wedstrijdschema v.v. Bakkeveen


Welke kolommen wilt u afdrukken?


 

   
  
DatumThuisUitAanvang
25 sep 21ONR JO10-1Bakkeveen JO10-109:00
25 sep 21Wilper Boys JO17-1JMBakkeveen JO17-109:00
25 sep 21Nieuw Roden JO9-2Bakkeveen JO9-109:30
25 sep 21Bakkeveen JO13-1Harkemase Boys JO13-110:00
25 sep 21Delfstrahuizen JO15-1Bakkeveen JO15-110:30
25 sep 21ODV JO11-1Bakkeveen JO11-110:45
26 sep 21Bakkeveen 3GVB 210:00
26 sep 21TLC 2Bakkeveen 212:00
26 sep 21HarlingenBakkeveen 114:00
02 okt 21S.V. Oosterwolde JO-13-1Bakkeveen JO13-109:00
02 okt 21Bakkeveen JO11-1ONT JO11-209:30
02 okt 21Bakkeveen JO9-1de Wilper boys JO9-1JM09:30
02 okt 21Bakkeveen JO10-1Rottevalle JO10-110:00
02 okt 21Bakkeveen JO15-1SJO Vidosa JO15-111:00
02 okt 21Bakkeveen JO17-1VEV'67 JO17-313:15
03 okt 21de Sweach 3Bakkeveen 310:00
03 okt 21Bakkeveen 2zuidhorn 211:00
03 okt 21Bakkeveen 1ONB14:00
09 okt 21SJO Feanstars JO10-1Bakkeveen JO10-109:00
09 okt 21Bakkeveen JO11-1Buitenpost JO11-209:30
09 okt 21Bakkeveen JO9-1Fc. Grootegast JO9-209:30
09 okt 21Bakkeveen JO13-1Marum JO13-210:00
09 okt 21Bakkeveen JO15-1SC Boorbergum '80 JO15-111:00
09 okt 21ONR JO17-2JMBakkeveen JO17-112:30
10 okt 21Gomos 2Bakkeveen 210:00
10 okt 21Sc DeinumBakkeveen 114:00
17 okt 21vv Westerkwartier Bakkeveen 210:00
17 okt 21Bakkeveen 1De walden14:00
23 okt 21Bakkeveen JO13-1Noordbergum JO13-110:00
23 okt 21Langezwaag JO15-1Bakkeveen JO15-111:00
23 okt 21Bakkeveen JO17-1ST Een/Veenhuizen 17-1JM11:00
24 okt 21Bakkeveen 1MKV'2914:00
30 okt 21Roden JO13-2Bakkeveen JO13-108:30
30 okt 21Jubbega JO15-1Bakkeveen JO15-111:00
30 okt 21ST Donkerbroek/Makkinga JO17-1Bakkeveen JO17-111:00
31 okt 21Zevenhuizen 2Bakkeveen 210:00
31 okt 21Bakkeveen 3Jubbega 410:00
31 okt 21WargaBakkeveen 114:00
06 nov 21Harkemase Boys JO13-1Bakkeveen JO13-109:00
06 nov 21Bakkeveen JO15-1ONS Sneek JO15-211:00
06 nov 21Marum JO17-2Bakkeveen JO17-112:30
07 nov 21Thor 2Bakkeveen 310:00
07 nov 21Bakkeveen 2de Sweach 211:00
07 nov 21Bakkeveen 1Sc Boornbergum 14:00
14 nov 21Bakkeveen 1Inhaal/Beker14:00
20 nov 21Bakkeveen JO13-1S.V. Oosterwolde JO-13-110:00
20 nov 21Read Swart JO15-1JMBakkeveen JO15-110:00
20 nov 21Bakkeveen JO17-1S.V. Haulerwijk JO17-2JM11:00
21 nov 21Langezwaag 3Bakkeveen 310:00
21 nov 21Bakkeveen 2De Wilper Boys 211:00
21 nov 21Nicator Bakkeveen 114:30
27 nov 21Marum JO13-2Bakkeveen JO13-109:00
27 nov 21Bakkeveen JO15-1S.V. Oosterwolde JO15-211:00
27 nov 21Bakkeveen JO17-1RWF JO17-111:00
28 nov 21Roden 3Bakkeveen 210:00
28 nov 21Bakkeveen 3Udiros 210:00
28 nov 21Bakkeveen 1De Sweach14:00
04 dec 21Heerenveense Boys JO15-2JMBakkeveen JO15-108:45
04 dec 21ODV JO17-1Bakkeveen JO17-109:00
04 dec 21Noordbergum JO13-1Bakkeveen JO13-110:30
05 dec 21spc Makkinga 3Bakkeveen 310:00
05 dec 21Bakkeveen 2Actief 411:00
05 dec 21LangweerBakkeveen 114:30
11 dec 21Bakkeveen JO13-1Roden JO13-210:00
11 dec 21Bakkeveen JO15-1Akkrum JO15-111:00
11 dec 21Bakkeveen JO17-1ST FC LEO/VVSV'09 JO17-211:15
12 dec 21Drachten 4Bakkeveen 210:00
12 dec 21Bakkeveen 3Wispolia 310:00
12 dec 21Bakkeveen 1Terschelling 14:00
18 dec 21Waskemeer JO15-1Bakkeveen JO15-109:30
18 dec 21SJO WTTC JO17-1Bakkeveen JO17-110:00
19 dec 21Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
16 jan 22Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
23 jan 22Zevenhuizen Bakkeveen 114:00
30 jan 22Zuidhorn 3Bakkeveen 210:00
30 jan 22Bakkeveen 3ONB 310:00
30 jan 22Bakkeveen 1Black Boys14:00
06 feb 22Bakkeveen 2Gomos 311:00
06 feb 22MKV'29Bakkeveen 114:00
13 feb 22De Wilper Boys 2Bakkeveen 210:00
13 feb 22Bakkeveen 3de Sweach 310:00
13 feb 22ONBBakkeveen 114:00
20 feb 22Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
27 feb 22Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
06 mrt 22Udiros 2Bakkeveen 310:00
06 mrt 22Bakkeveen 2Zevenhuizen 211:00
06 mrt 22Bakkeveen 1Warga14:00
13 mrt 22Bakkeveen 3Thor 210:00
13 mrt 22de Sweach 2Bakkeveen 211:00
13 mrt 22Sc Boornbergum Bakkeveen 114:00
20 mrt 22Bakkeveen 1Harlingen14:00
27 mrt 22Surhuisterveen 2Bakkeveen 310:00
27 mrt 22Bakkeveen 2vv Westerkwartier 11:00
27 mrt 22Bakkeveen 1Nicator 14:00
03 apr 22GVB 2Bakkeveen 310:30
03 apr 22Bakkeveen 2Drachten 411:00
03 apr 22De waldenBakkeveen 114:00
10 apr 22Bakkeveen 3spc Makkinga 310:00
10 apr 22sv Oosterwolde 2Bakkeveen 211:00
10 apr 22Bakkeveen 1Sc Deinum14:00
18 apr 22Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
24 apr 22Jubbega 4Bakkeveen 310:00
24 apr 22Bakkeveen 2TLC 211:00
24 apr 22de Sweach 1Bakkeveen 114:00
01 mei 22Bakkeveen 1Zevenhuizen 14:00
08 mei 22Bakkeveen 1Inhaal/Beker00:00
15 mei 22Wispolia 3Bakkeveen 310:00
15 mei 22Bakkeveen 2Roden 311:00
15 mei 22Black BoysBakkeveen 114:00
22 mei 22Bakkeveen 3Langezwaag 310:00
22 mei 22Actief 4Bakkeveen 210:30
22 mei 22Bakkeveen 1Langweer14:00
29 mei 22Terschelling Bakkeveen 114:00
(B) = bekerwedstrijd   (O) = oefenwedstrijd   (Z) = zaal  (T) = toernooi
Versie: 20-9-2021 10:28:04 (wijzigingen onder voorbehoud)
  
Tip voor het afdrukken van veel kolommen: stel de printer in op Landscape (liggend).